Šachty, hydranty, armatúry, vodomery

Aktualizujte informácie a polohu priamo do tabletu:

vodovodné a kanalizačné šachty, hydranty, armatúry, vodomery, poruchy

Kedykoľvek sa vyberiete do terénu na vykonanie opravy, údržby alebo kontrolu, vezmite si so sebou tablet s aplikáciou tablano – priamo na mieste jednoducho doplníte chýbajúce informácie, alebo opravíte nesprávne záznamy. Tablano si nevyžaduje žiadne školenie, tak jednoducho sa používa. Priamo na mieste môžete okrem iného zamerať objekty s 2 cm presnosťou, odfotiť aktuálny stav pred opravou a po nej. K dispozícii sú šablóny pre kompletnú vodovodnú a kanalizačnú rozvodnú sieť.

Plánujte údržbu prehľadne

Niektoré objekty je potrebné pravidelne kontrolovať alebo vykonávať odborné revízie – tablano Vám umožní efektívne plánovať tieto úkony. Vďaka rozšíreniu “Dynamické zobrazenie objektov” môžete evidovať jednotlivé objekty rôznymi farbami a mať tak na prvý pohľad informácie o stave kontroly, resp. revízie. Napríklad zelená môže znamenať “skontrolované” a červenú “nutné skontrolovať”, presne podľa vašich požiadaviek.

Mapové podklady

Vaša práca v teréne bude jednoduchá a prehľadná, ak budete používať správne mapové podkladys radosťou Vám s nimi pomôžeme! V aplikácii tablano môžete napr. pomocou rôznych mapových podkladov jednoducho spravovať všetky vodovodné kanalizačné objekty.

Jednoduchá kontrola, údržba a opravy

V teréne ako obvykle vykonáte údržbu či opravu a skontrolujte napr. hydrant, ventil, šachtu alebo okolie. Tablano Vám automaticky sprístupní informácie o danom objekte, nové alebo aktualizované informácie zadáte priamo do aplikácie alebo skontrolujete ich správnosť: umiestnenie objektu, technické informácie o tlaku, pripojené úseky, stav materiálov, prípadne hodnota vodomera. O ostatné sa už postará tablano, údaje uloží na server a Vy už nemusíte nič zapisovať do papierov a potom prepisovať do GIS, Excelu či iných dokumentov.

 

A ešte doplňte fotografie

Veľká výhoda práce s tablanom: v aplikácii nafotíte objekt v rôznych etapách opravy a z rôznych uhlov. Nemusíte už fotiť do vlastného mobilu a fotografie potom sťahovať a posielať. Tablano ich priradí k správnym objektom, dátumom, miestam. Tým sa končí vaša kontrola a je dvojnásobne zabezpečená!

 

 

Ako sú dáta dostupné v kancelárii: tablano Desk

               Export do Excelu

Po dokončení údržby alebo kontroly priamo na mieste a po úspešnej synchronizácii so serverom, sú informácie k dispozícii ostatným pracovníkom v kancelárii. Cez webový prehliadač je potom možné ľahko exportovať všetky dáta do Excelu.

  Správa úloh

Využite rozšírenie Úlohy na to, aby ste pracovníkom nielen zadali konkrétnu úlohu na vykonanie. Veľmi jednoducho pridelíte dátum vykonania, môžete ju kedykoľvek doplniť, alebo znovu obnoviť. Zoznam úloh je veľmi prehľadný: dokončené sú farebne odlíšené od tých, ktoré sú stále nevykonané.

 

Mohlo by Vás zaujímať aj: Dynamické zobrazenie objektov

Slide Chcete vedieť viac?
Predstavíme Vám online alebo osobne.
Mám záujem o prezentáciu